Praca licencjacka jest dla wielu studentów pierwszą własnoręcznie napisaną rozprawą naukową. Na większości kierunków wymaga się na zaliczenie lub w trakcie semestru przedstawienia kilkudziesięcio-, czy nawet kilkunastostronicowego wywodu, którego celem byłoby potwierdzenie bądź zaprzeczenie jakiejś tezy. Problemem często okazuje się stosowanie wymogów formalnych i edytorskich. Dlatego pisanie prac licencjackich stwarza nie lada problemy żakom. Idąc na studia nie musisz mieć przecież opanowanych wszystkich funkcji edytora tekstów, ani znać zasady klasycznego, czy harwardzkiego systemu przypisów. Z tego względu, pomoc lub samo pisanie prac licencjackich warto powierzyć doświadczonym osobom, które zawodowo zajmują się redagowaniem tekstów naukowych. Nasza firma proponuje  pomoc w pisaniu prac licencjackich bez względu na kierunek studiów czy temat. Współpracujemy ze specjalistami z niemal każdej dziedziny wiedzy, dlatego z przyjemnością podejmiemy się napisania każdej pracy. 

Zakres, charakter i budowa

Pisanie pracy licencjackiej musi być zgodne z wymogami stawianymi przez daną uczelnię.   Zastanawiasz się, jak wyglądają dobre prace licencjackie? Pisanie tego rodzaju wywodu naukowego powinno mieć charakter stricte opisowy. Prace licencjackie powinny przybrać formę bardziej pogłębionego referatu napisanego językiem naukowym. W większości przypadków powinny dotyczyć typowych dla danego obszaru problemów i zagadnień związanych z kierunkiem studiów, które przedstawione powinny zostać wyłącznie na podstawie wybranej literatury podmiotu i przedmiotu. Jej objętość nie powinna przekraczać przy tym ok. 50 stron A4. Mimo tego, że w porównaniu do pracy magisterskiej wydaje się być nieco łatwiejsza do przygotowania,  pisanie pracy licencjackiej także może przysporzyć wielu problemów. 

Szukasz pomocy?

Nasz zespół specjalizuje się w pomocy studentom, których problemem nie jest wcale brak wiedzy, lecz problem z pisaniem. Praca licencjacka, którą dla Ciebie przygotujemy, będzie odpowiadać edytorskim oraz formalnym standardom opracowanym przez Twoją uczelnię. Będzie unikalna, poprawna pod kątem gramatyczno-stylistycznym, a także wartościowa merytorycznie. W ramach zlecenia opracujemy dla Ciebie:

  • literaturę przedmiotu i podmiotu,
  • wstęp i zakończenie,
  • część teoretyczną oraz analityczną, jeśli taką zakłada Twój temat,
  • bibliografię,
  • wykaz tabel, wykresów, rysunków, załączników etc.

Pomoc w pisaniu pracy licencjackiej może przybrać także formę profesjonalnej korekty napisanej przez Ciebie pracy. To Ty decydujesz jak będzie wyglądać naszą współpraca. Zapraszamy!

Facebook - Piszemyprace.com.plTwitter - Piszemyprace.com.plGoogle+ - Piszemyprace.com.pl